| NekoLoriichan3 a întrebat:

Ce istorie se face într-a 11-a la profilul stiinte sociale?

9 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Popoare si spatii istorice; europa; oameniii, societatea si lumea ideilor; statul si politica; relatiile internationale; religia si viata religioasa; cuprinde perioada sec XX - XXI. asa am avut eu intr-a 11-a, probabil ca si altii au la fel sau poate difera.

| NekoLoriichan3 explică (pentru nutuxcristian):

Mersi big grin
si am auzit ca se face si iluminismul, e adevarat?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi Programa ( în vigoare ) la linkul :
http://programe.ise.ro/......0XII-a.pdf

Toate cele bune!

| NekoLoriichan3 explică (pentru bursuc001):

Am aflat deja
mersiwinking

| bursuc001 a răspuns (pentru NekoLoriichan3):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

| Eduard619 a răspuns:

Meh nu stiu exact dar eu iti dau un sfat sa nu te strofoci prea mult cu invatatul istoriei de clasa a11a si sa bagi tare in clasa a12a pentru ca aia e materia pentru bacwinking

Răspuns utilizator avertizat