| Patrecea a întrebat:

Ce lecții trebuie învățate la romana pentru examenul de a 8a?
Gen vreau lecțiile, nu vreau link -uri de pe modele de anii trecuți.
Vreau sa imi scrieti aici lecțiile dacă se poate, lecțiile de baza.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Trebuie să apară programa (nu lecțiile - nimeni nu dă așa ceva!) actualizată (semnată azi de ministră)

| JicaContra a răspuns:

SIGUR CA DA, ca tu ai un fetish anti-link, punem continutul link-ului direct aici, si TPU devine un link deci fetish-ul tau tot nu o sa fie scarpinat, iar dupa aia umplem TPU cu tampenii care oricum sunt pe alte site-uri, in detaliu

moama, chiar esti DUS de-a binelea

| Patrecea explică (pentru JicaContra):

Ce am zis atât de deplasat încât să mă faci dus?

| JicaContra a răspuns (pentru Patrecea):

Vrei ca cineva sa posteze tot manualul de romana aici
cel putin asta se intelege din intrebarea ta

| Patrecea explică (pentru JicaContra):

Ok,imi cer scuze atunci. poate nu am zis corect