| shadow23 a întrebat:

Ce licee sportive sunt in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| babylove a răspuns:

Licee sportive din Bucuresti:
Colegiul national Emil Racovita - inot(fete,baieti), polo in apa,sarituri in apa,tenis de camp.
Mircea Eliade - si asta are multe: tenis,volei lupte,handbal,scrima etc.
Aurel Vlaicu/baschet,rugby(baieti).
Anghel Saligny are de toate: baschet, handbal, volei badminton etc.
Benjamin Franklin/fotbal(baieti) volei(fete).
Octav Onicescu/atletism.
Media/handbal(fete).
Mihai I/volei, fotbal(baieti).
Traian(fotbal).

Funda?

Alte răspunsuri
7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| icemanvlad a răspuns:

Liceul cu program sportiv emil racovita

| AYKSSSSSSS a răspuns:

Licee sportive din Bucuresti sunt urmatoarele

Octav Onicescu/atletism.
Media/handbal(fete).
Mihai I/volei, fotbal(baieti).
Traian(fotbal).
Colegiul national Emil Racovita - inot(fete,baieti), polo in apa,sarituri in apa,tenis de camp.
Mircea Eliade - si asta are multe: tenis, volei lupte, handbal, scrima etc.
Aurel Vlaicu/baschet, rugby(baieti).
Anghel Saligny are de toate: baschet, handbal, volei badminton etc.
Benjamin Franklin/fotbal(baieti) volei(fete).
Octav Onicescu/atletism.
Media/handbal(fete).
Mihai I/volei, fotbal(baieti).
Traian(fotbal).

| Rgb_Alex_1999 a răspuns:

Stiu ca pe tine nu te mai poate ajuta dar mai sunt si alti care cauta pe net... pe langa cele enumerate de cel care a primit funda mai sunt si: Grivita cu Rugby si Dinicu Golescu tot Rugby

Alte răspunsuri