| AnonimusGirl a întrebat:

Ce liceu sa aleg dintre Madgearu economic sau Hasdeu mate-info cu media 9, 12big grin sunt confuza deoarece am auzit f multe pareri.[Bucuresti]

1 răspuns:
| Eu_4595 a răspuns:

Eu zic Madgearu pentru ca econimicul este de viitor iar in Madgearu sunt o gramada de activitati care sa-ti dezvolte cunostintele...De ex. am auzit ca ne creeam propriile firme(miniatura bineinteles) iar cea care are cel mai mare profit ia locul 1 insotit de un premiu consistentwinking