| Radandam a întrebat:

Ce locuri de munca poți obține dacă termini facultatea de geografie pe specializarea meteorologie și hidrologie?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La kaufland și auchan au mereu posturi libere!

| Radandam explică (pentru sierra1):

Te ai găsit tu sa vorbești? Când tu lucrezi la croitorie ca ai terminat 4 clase? Măcar puțin respect pentru oamenii mai inteligenți.

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

" Radandam explică:... puțin respect pentru oamenii mai inteligenți"

Adică tu ești ăla? Ok, comparat cu o găină, da, de acord cu tine!

| Radandam explică (pentru sierra1):

Comparat cu tine, care nu ai reușit sa termini 12 clase și sa dai un amarat de bac. Te muncea Ceaușescu la Colectiv. Dădeai cu sapa acolo laughing laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

"Dacă ai terminat pe filologie poți termina Facultatea de Marketing?!"

comparația cu găina a fost modestă. Ai probleme - grave - in a te compara chiar cu ea

| Radandam explică (pentru sierra1):

Mai bine nu vorbeai... te ai făcut singura de cacao... Crezi ca nu știm ca ești o măturătoare de străzi? Mai bine ai da cu matura acolo, și ai lasă ciocu' mai mic

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

Repet: comparația cu găina a fost modestă...(continuarea e mai sus, dacă o găsești)

| Radandam explică (pentru sierra1):

Repeți baliverne. Voi ăștia cu 3 clase terminate nu ar trebui sa aveți acces la internet

| sierra1 a răspuns (pentru Radandam):

Exemplu - despre asta:

https://www.tpu.ro/......it-pareri/

intreabă chiar și o găină (da, aceeași găină), ea va stii răsunsul, nu ca tine

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Sa prezinti vremea de la ora 20:00 pe PROtv.

| VanillaQ a răspuns:

Eu am terminat Facultatea de Geografie, dar in domeniul de turism.
Orice specializare ai alege din cadrul facultatii, iti recomand sa faci si modulul pedagogic pus la dispozitie pentru studenti, care te poate ajuta mai tarziu sa lucrezi in invatamant (profesor de geografie).
Mult succes!

| SetYourselfFree a răspuns:

Nu prea ai sanse cu asta.Alege altceva de viitor