| ganton a întrebat:

Ce manual de matematica clasa 9-a bun stiti?
Dar de info?

Btw, daca cumva stiti o editura care scoate manuale de mate/info (intensiv) bune puteti spune si pentru alte clase. 9-12 ar fi perfect! trebuie sa recapitulez niste chestii.

1 răspuns:
| Pământul a răspuns:

La matematica ai avea mai mult noroc daca ai face rost de vreo culegere a cuiva care a fost a 9a, daca gasesti. Asta pentru ca are teorie, exercitii multe si fiind cumparata, ai putea doar sa o imprumuti sau iei cu mai putin decat un manual nou.
Nu stiu ce sa-ti recomand cand vine vorba de informatica, insa.