| Chocolatee a întrebat:

Ce master as putea sa fac dupa finalizarea unui program de licenta de Resurse Umane?
As vrea sa aprofundez si materii din alte sfere, dar sa fie relationat si cu acest domeniu.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să precizezi sferele, domeniile care te interesează. Așa cum te exprimi nu poți fi ajutat. Să alegi un domeniu, doar unul ca să îl discutăm, dar unul de care să fii interesat în sensul că știi ceva despre el, sau să îmi comunici cel puțin de ce te interesează acel domeniu.
Așa cum te exprimi dta. așa constat eu, că ai terminat facultatea cu o viziune oarecum îngustă. Nu menționez asta ca să te supăr, ci ca să te ajut să te clarifici.

| Dandinelle a răspuns:

Management in resurse umane, Leadership si management in recurse umane, Resurse umane in corporatii, Management international si psihologie
Astea sunt doar cateva mastere internationale de prin Europa