| Cici4Mici a întrebat:

La Resurse Umane ce materii se studiaza in facultate?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Daca te interesează ce materii se fac la o anumită facultate caută site-ul facultății și acolo vei găsi informații de acest gen.

| Cici4Mici explică (pentru Lioana):

Imi cer scuze daca v-am suparat cu ceva!

| LaraClarice a răspuns (pentru Cici4Mici):

Nu ai de ce sa îți ceri scuze. Nu cred că Lioana a spus-o într-un mod răutăcios. Cel mai bine ar fi sa îi urmezi sfatul, din nicio alta parte nu poți afla mai bine ce materii se parcurg la o anumită facultate, decât din orar. Multă baftă!

| Raducons a răspuns:

Nu stiu dca este o sectie de resurse umane, poti sa faci de exemplu relatii publice si comunicare sau o facultate de inginerie dupa care faci un curs de ispector resurse umane si merge