| VTX a întrebat:

Ce materii s-au dat la admitere ASE la marketing/Management?

Răspuns Câştigător
| Elfa17 a răspuns:

Nu se mai da admitere la ASE. Cel putin la Marketing si Management.
Se da numai testul de limba pentru facultatile cu predare intr-o limba straina, spre exemplu Administrarea Afacerilor sau Relatii Economice Internationale, dar e un test grila din care trebuie sa faci jumatate ca sa il treci, nemaimentionand ca e cu admis-respins, deci, rezultatul nu e important atata timp cat ai trecut. Eu am intrat la management si nu am dat admitere.

1 răspuns:
| VTX explică:

Grila din ce domeniu este?