| AlexȚucăr a întrebat:

Ce materii se fac de obicei la liceul de arte pe profilul muzica? Adica, nu prea ma pricep la matematica, fizica, chimie si ma gandeam ca poate voi scapa de ele. Nu zic ca vreau sa dau la acest liceu doar ca imi doresc sa scap de ele, dar ma pricep la muzica, in special la chitara si asta ar fi motivul pentru care vreau sa dau la acest liceu.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi materiile & nr de ore în ANEXA 1 la Ordinul MEN nr. 3410/2009, pag. 1 - de la linkul :
http://eprofu.ro/......tional.pdf

Toate cele bune.