| Gabriello02 a întrebat:

E adevarat ca la liceul de arte nu se fac matematica, fizica si chimie?

7 răspunsuri:
| dewtsa a răspuns:

Eu am o prietena care face filologie la liceul de arte si nu face materiile astea. eu is la turism la liceu economic si nu fac fizica, biologie si chimie dintr-a 10a. De mate nu am avut noroc sa scap sad

| Ecea a răspuns:

Eu am terminat liceul de arta, nu am m-ai facut aceste materii din clasa a 10 a.
Pana in clasa a 10 a le-am facut,desigur nu multe ore, o ora de fizica si una de chimie pe saptamana, doua de matematica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i adevarat...se aplica toate materiile.programul este la fel ca la o scoala obisnuita doar ca se mai include ora pe care vrei sa o studiezi in plus(de exemplu:desen, muzica si multe alte lucruri)te sfatuiesc sa nu asculti tot oameni pe care ii auzi spunand aceste lucruri. sper ca te-am ajutatbig grinbig grin

| Jigsaw a răspuns:

Cred că se face, doar ca mai puţine ore.

| Krosa a răspuns:

Nu se fac

| deny_9402 a răspuns:

Pana in clasa a 11-a se fac. din cls a 11-a nu se mai face nici matematica nici fizica nici chimie happy.

| IonNuTzZ a răspuns:

La liceul de arte nu se fac matematica, fizica si chimie. Funda?