| LoVeLe a întrebat:

Ce materii se fac la profilul stiinte sociale? Dar la mate-info?

1 răspuns:
| BTWIN a răspuns:

MATE-INFO:
clasa a9a:mate(4ore)fizica(3ore),romana(3ore),info(1/2ore),biologie(2ore),chimie(2ore),sport-desen-muzica-religie-logica-TIC (1ora),engleza-franceza(2ore),istorie-geografie(1ora)

a10a
mate(4ore),romana(3ore),fizica(3ore),info(1/2ore),chimie-biologie-engleza-franceza-sport(2ore),tic-religie-muzica-desen-psihologie-istorie-geografie-educatie antreprenoriala(1ora)

a11a
mate(5ore),info,fizica(4ore),romana(3/4ore),engleza-franceza(2ore),sport-religie-economie-chimie-biologie-istorie-geografie(1ora)

a12a
mate-info(4/5ore),fizica(3/4ore),romana(3/4ore),engleza-franceza(2ore),filosofie-chimie-biologie(1h)

STIINTE-SOCIALE
nu stiu prea bine profilul dar in mare se fac in clasa a9a cam asa:
mate(2/3ore),romana(3/4ore),istorie(3ore)logica(2/3ore),chimie-biologie-franceza-engleza(2ore) si restul geografie, religie etc...