| Anonime a întrebat:

Ce meserie poti avea daca ai terminat Economie Agroalimentara si a Mediului? (ASE)

3 răspunsuri:
| zeBraJaM a răspuns:

Poti sa faci o cerere la guvern (un plic) in care sa-ti pui diploma di o scrispare prin care sa ceri un tractor. daca accepta sa-ti dea un tractor..esti boss..sau poti sa te mai angajezi ca vanzator intr-un super market..nu o sa fii prea bine platit da in fine..tot e ceva

| Anonime explică (pentru zeBraJaM):

laughing))))) Eu am un prieten care a terminat facultatea asta si dupa s-a angajat. Cu 3000 lei/ luna.winking

| zeBraJaM a răspuns:

Ce vrei..nu se poate la toti.tu i-ati tractor si multumeste-i lui Dumnezeu pentru atat.sau super marketu..altceva nu se poate