| Eva9610 a întrebat:

Ce nota ati luat la evaluarea nationala de pe 3 Mai la Limba Si Literatura Romana 2010? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| Cromasston a răspuns:

9, 80...nu a fost prea greu, fata de matematica...

14 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pe vremea mea, cand se lua 9 sau 10 era sarbatoare. Acuma ploua cu ei si tara se duce de rapa. O fi oare vreo relatie invers proportionala a notelor cu gradul de cultura?

| loricel a răspuns:

9.80.Nu mi s`a parut grea.

| Deea a răspuns:

Eu sunt a 7`a si doamna nostra profesoara ne-a dat si noua evaluarea aia. Nu mi s-a parut foarte grea dar s-a punctat mult pentru exprimare si asezare in pagina.

| Aicilef a răspuns:

Pe 4 mai.ma rog. a fost binishor. oricum a fost mai simplu la mate.la rom am luat 9, 15winking

| SunShine a răspuns:

Eu am luat 8. 75 si nu mi s-a parut deloc greu...tongue

| blue95 a răspuns:

Eu am luat 10.nu ma asteptam mai ales ca.acea compunere cu aparatul mi s`a parut putin absurda. Dar a fost Ok! Usor.nota bunahappy totu`i bine

| Eva9610 explică:

Ma rog...pe 4 MAI! Ca sa va raspunt la intrebare : eu am gresit la intrebari foarte simple si profesorii au fost destul de exigenti. Una peste altele am luat 8. 40. Macar eu sunt sincera...

| miky_1289 a răspuns:

Foarte usor, eu am luat 9, 25tonguetongue. tu cat ai luat?

| teodoram a răspuns:

Am luat 9, 60 :-) a fost simplu thinking

| vinty a răspuns:

Am luat 9. 35, chiar daca la compunerii am aberat big grin.

| hau2 a răspuns:

Am luat 9, 05. a fost usor, mi-a placut compunerea aia cu aparatu' de fotografiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10, 9. 80, 9. 35, 9, 9. 25... avem 3 variante:
1) Ori mintiti de ingheata apele;
2) Ori sunteti toti destepti;
3) Ori gradul de dificultate al testului a fost ceva sub nivelul caii ferate.

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Imi dati si mie vreun site unde au aparut rezultatele plssbig grin

| Corina_3193 a răspuns:

A fost pe 4 mai laughing
Si am luat 9. 30