| MrCaNaByS a întrebat:

Astazi am dat evaluarea nationala la limba si literatura romana. Cum vi s-a parut subiectul?

11 răspunsuri:
| Adeeeeeee a răspuns:

Nu a fost greu.Trebuia doar sa citesti foarte bine si sa te concentrezi foarte bine. Daca as fi invatat mai mult, cu siguranta luam 10. Dar ma astept la minim 8 si maxim 9, 20 happy
P.Stonguerima parte a fost floare la ureche laughing

| positivity a răspuns:

A fost foarte ușor!
Să vedem cum va fi și la matematică!

| AnyAnA99 a răspuns:

Pai sora mea a dat-o si mi s-a parut usor.Sa fi prost si tot iei un 5 happy

| LegionarulRoman a răspuns:

Mediu.

| LegionarulRoman a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Adica na, daca erai bun sau foarte bun, era usor. Mediu pentru unul mediu.

| Zoey112 a răspuns:

Versisorului mei i s-a parut destul de usoara. happy A invatat mult, cred ca o sa aiba nota 10 happy sper.

| ionut258 a răspuns:

Usor, dar am gresit in cateva locuri din prostie:S

| FlorinFindus a răspuns:

Greu sad

| DiannaaMiha a răspuns:

Usor

| Outremer a răspuns:

A fost destul de simplu, faţă de anii trecuţi. Sincer, caracterizarea personajului la prima vedere era ultima variantă la care m-aş fi gândit la I. B. Vedem sâmbătă cât de greu a fost, într-adevăr.

| menax88 a răspuns:

A fost usor ma.Am gresit putin doar la caracterizare atat.