| Gabriello02 a întrebat:

Ce nota credeti ca ati luat la evaluarea nationala la mate? dar la romana? care dintre cele 2 examene a fost mai usor?

6 răspunsuri:
| missmine a răspuns:

Pai la romana iau cam 9.4 iar la mate 9.5! nu au fost foarte dificile dar la mate mi s-a parut mult mai usor! funda!

| crackcrack a răspuns:

Pai banuiesc ca idiotul asta de ministru nu va accepta si predicativa? daca da clar nu iau 10 straight face iar la mate nu stiu vreo 9...

| nousername2 a răspuns:

La mate clar! la mate peste 9.50 si la romana in jur de 9-8.5

| Ritska a răspuns:

La romana cred ca iau 8 iar la matematica 9. La mate a fost clar mai usor.

| Andreea0078 a răspuns:

La mate 8-8, 50 si la romana 8, 50-9.La romana a fost mai usor.

| MadalinaElena123 a răspuns:

La mate, dupa parerea mea a fost mai usor. La romana era mai dificil pentru ca e vorba de parerea ta iar daca nu esti convingator nu se puncteaza in totalitate.