| Gabriello02 a întrebat:

Ce nota credeti ca ati primit la evaluarea nationala (romana)?

20 răspunsuri:
| daydreamer a răspuns:

Stai ca nu ma prind. N-ai dat-o inca la mate, cum zici c-a fost mai greu?
P.S.: M-am descurcat la fel ca si lorycool.

| SweetSacrifice a răspuns:

7,90.Si eu am luat mentiune pe faza judeteana la olimpiada de Romana. Ma simt prost mai ales ca eram sigura ca propozitia aceia e predicativa. sad
Si la mate nu iau mult.
Adio liceu dorit.

| Cαrter a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Nu te descuraja. happy Si eu am luat mentiune la judeteana la romana, dar nu inteleg de ce zici ca iei 7.90. thinking Sunt 6 puncte la exercitiul ala... Oricum, poate, cu petitia aia, vor da punctaj tuturor... Capul sus!

| Cαrter a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Dar la ce liceu vrei sa intri? happy

| SweetSacrifice a răspuns (pentru Cαrter):

Pai sase puncte la exercitiul acela, imi scad 4 puncte la ambele compuneri (in caz ca gresesc ) vreo 4 puncte ca nu am scris virgulele sau alea (probabil ca imi gaseste virgule pe acolo ), un sinonim l-am gresit, si semnul exclamarii.(desi am scris ceva acolo, dar nu cred ca bine in totalitate ).
Si in legatura cu petitia aceea, nu cred ca va avea succes. Desi eu sper din toata inima ca pana la contestatii sa se rezolve problema asta ...La multe scoli se fac petitii scrise, dar totusi ...cica nu se mai face nimic daca au inceput corectarile e prea tarziu.
Tu ce ai pus, predicativa sau subiectiva?

| SweetSacrifice a răspuns (pentru Cαrter):

Pai nu cred ca il sti.De unde esti?

| Cαrter a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Am pus subiectiva. happy

| SweetSacrifice a răspuns:

De unde ai subiectele? :O

| SweetSacrifice a răspuns:

Acel subiect nu este cel de la examen. Subiectul de la examen va fi extras chiar inainte cu o ora de inceperea testarii nationale.

| SweetSacrifice a răspuns:

Pai da ' dar tu ai zis ca ai vazut subiectele...

| Cαrter a răspuns:

Unde le-ai gasit? Mi le dai si mie?

| lorycool a răspuns:

La gramatica nu am gresit deloc dar nu stiu la compuneri ce punctaj imi vor acorda! vom vedea vineri! tu ce ai gresit?

| Crucified a răspuns:

1 rolling on the floor
glumeam

| Gabriello02 explică:

Ce tare ar fi daca cei ce au scris predicativa sa li se puncteze iar cei ce au scris sbuiectiva sa primeasca puncte in plus.

| LittttleMonster a răspuns:

De unde ai subiectele?

| alexutsssa a răspuns:

Cred ca 8 si ceva! Tu ce crezi?

| DOLCEMARIA a răspuns:

Eu zic ca m-am descurcat de un 9 sau 9, 50...
Dupa ce se afiseaza rezultatele sa-mi spui cat ai luat.:*

| eumarix a răspuns:

Eu cred ca iau un 8.20! Sper sa fie asabig grin! Tu cat crezi ca iei?

| Eliiiiiiiiii a răspuns:

8. cred :d