| andrei1121 a întrebat:

Daca la romana am luat 6, 30 si la mate 4, 20 si media la evaluarea nationala 5.25 am trecut evaluarea cu nota de trecere?

8 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Ce aveti ma? se intra la liceu cu orice medie si cu 3, 50. doamne.

| unknownn a răspuns (pentru Adrianetc):

La ce **** de liceu intri cu 3, 50? La agricol? Ce faci dupa aia? Sofer de tractor?

| Adrianetc a răspuns (pentru unknownn):

Inaptule, a intrebat daca a trecut, eu i-am dat un exemplu cum ca toti trec... culca-te...

| unknownn a răspuns (pentru Adrianetc):

Toti trec, dar aia nu inseamna ca si intra undeva la liceu, de exemplu cu media 2 unde intri?

| Adrianetc a răspuns (pentru unknownn):

Nu exista media 2 cap de pluta, pentru ca media se face si cu mediile 5-8 corect? deci daca esti mai idiot si ai mediile 7, 7 si un pic. si iei 2-3 la examene nu o sa iasa in nici un caz media 2, gandeste inainte. salut

| Ella3133 a răspuns:

Da,nu e ca la bac cu cel putin 6winking

| hey97 a răspuns:

Eu stiu ca se trece de la 6

| Anonima009 a răspuns:

Da, ai trecut! Dar ca sa intri la un liceu mai bun iti trebuie media anilor destul de mare.