| AlinaBalan2000 a întrebat:

Ce oficiu postal imi recomandati din propria experienta (din Bucuresti)si cat costa plicurile cu bule?

Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

E unul in Crangasi intersectie cu Giulesti, la pod, pe langa RCS. Eu am fost de 2 ori, nu stiu daca sunt amabile mereu doamenle, sau le-am prins eu in toane bune. Cert e ca am fost si in alte parti si m-am lovit de muraturi. Acolo, daca ai buleinul la tine, sunt chiar rapide.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu iti recomand orice firma de curier numai sa nu ai de a face cu posta.

| anonimg a răspuns:

Plicurile cu bule sunt ieftine și le găsești la librărie:
https://www.cartuseria.ro/......?/plicuri/
În capitală nu cunosc mai nimic. :)

| Alexandrionelu a răspuns:

Prețul depinde de numărul de bule și de mărimea lor.
Mult succes la posta!