| Evileye6 a întrebat:

Ce ore se fac la profilul de stiinte ale naturii intensiv engleza si la ce materii se dau teze?

Răspuns Câştigător
| reversorul a răspuns:

Pai se fac ore de:
Matematica-4 ore pe saptamana
Romana-4 ore pe saptamana
Biologie-2 ore pe saptamana
Chimi-2 ore pe saptamana
Fizica-3 ore pe saptamana
Logica-1 ora pe saptamana
Ed.Fizica-1 ora pe saptamana
Istorie-1 ora pe saptamana
Engleza-3 ore pe saptamana plus una de optional(Listening si Speaking)
Muzica si desen 1 ora pe saptamana

Se da teza obligatorie la:

Engleza, Matematica si Romana

si mai trebuie sa alegi dintre Fizica, Chimie, Biologie, la una dintre ele trebuie sa dai teza.

3 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

Cum adica "la profilul stiinte ale naturii intensiv engleza"? la stiinte ale naturii ori e intensiv biologie ori e intensiv fizica.

| Evileye6 explică (pentru camy417):

Nu-i adevarat. Daca nu stii ca exista si profilul asta, de ce raspunzi? Ca sa ma enervezi?

| camy417 a răspuns (pentru Evileye6):

Apoi greseala mea. eu pana acum nu am auzit da asa ceva.