| cosmin333 a întrebat:

Ce parere aveti de George Bacovia?

Răspuns Câştigător
| progcopm a răspuns:

E un poiet ce isi exprima foarte frumos sentimentele ssi care pe mine personal m-a inspirat foarte mult si chiar am inceput de anul trecut sa fac poiezi foare frumoase cu care am castiga premiul 1 la concursul cu acelasi nume un poet extraordinar

8 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Geroge Bacovia era bolnav de tuberculoza (deci stia ca o sa moara) si toate operele sale de arta seamana cu albumele celor de la Slayerwinking

| 이벨 a răspuns:

A scris poezii despre moarte si tristete. Deci, probabil o parere buna din moment ce iti trezeste niste sentimente si amintiri. happy

| cosmin333 explică:

Crdeam ca sunt singurul maniac de pe aici care il considera un scriitor fantastic...

| Alion a răspuns:

O parere bune laughing

| Alion a răspuns:

O parere buna laughing

| SweetFruits a răspuns:

Este un natarau, manic!

| SweetFruits a răspuns:

Maniac**rolling on the floor

| felyy a răspuns:

Pai e un bun scriitor...