| ♥•♫raluks♫•♥ a întrebat:

Ce parere aveti de liceul sincai din bucuresti? m'ar interesa cateva pareri in special la profilul stiinte ale naturiihappy
multumesc:X

Răspuns Câştigător
| GoLoveYourself a răspuns:

Este bun. este printre primele 3 licee din bucuresti si nu oricine ajunge acolo
si eu vreau sa ma duc tot acolo dupa ce termin a 8 a
a, si am uitat ceva sa-ti spun de fapt este colegiu.
colegiul este mult mai bun decat liceul deoarece ai mai multe sanse sa devii ceea ce vrei pe plan profesional daca ai o diploma de colegiu. sper ca ti-am fost de ajutorhappy
P. S:NE INTALNIM LA COLEGIUlaughing

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

E un liceu f bun

| ihaterain a răspuns:

Hmm sincai. din cate am auzit e foarte bunhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa merg tot acolo.Cu ce medie se intra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul asta la stiinte ultima medie a fost 9. 28
liceul este bun.se invata foarte mult, iar profesorii sunt draguti dar trebuie sa si inveti forte bine.

| roco a răspuns:

Nu am auzit de el... cu cat se intra si unde e?