| scorpiaX a întrebat:

Ce parere aveti de profesorii din ziua de azi?

37 răspunsuri:
| Carla01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia e părerea ta,şi părerea mea e altă,ce aşa mare chestie, eu nu m-am legat de părerea ta, tu n-ai ce face? laughing
Mulţumesc frumos pentru complimente, nu toată lumea poate fi aşa bună şi perfectă ca tine, lasă-mă pe mine aşa cretină cum sunt şi vezi-ţi de treaba ta!

| Liviu a răspuns (pentru bursuc001):

Eu sunt la seral, profu de geografie ne-a lasat o clasa intreaga corigenti.i-am dat 1 milion, proectiul m-a costat iar 1 milion, toata clasa punem bani happy Gandeste-te, ce om se face alawinking Il doare'n paispe.Adica fa socoteala ca suntem 26 27 de insi in clasa, fiecare prof isi ia partea. Jumate ala de geografie pentru medie, jumate agariciu pentru proiect.Deci eu zic ca se merita sa fi prof laughing)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru Liviu):

Mda, acest profesor face parte din categoria acelor "uscături" de care aminteam anterior sad

Noroc că NU toţi sunt la fel!

| Liviu a răspuns (pentru bursuc001):

Nu toti, insa e de ajuns cand dai pste unu si te suge de bani calumea happy La fiecare lucrare data 10 lei "pentru revista" happy si laum medie.Fa socoteala ca la istorie + geografie dadeam o data la 2 saptamani lucrari, marea majoritate a notelor la aceste 2 materi proveneau din 'lucrari' happy care evident erau ciubucuri.Fa socoteala la cati elevi suntem, isi scotea omu lejer banuti de tigari, benzina, si de iesit cu femeia in oras happy Bani se faceau lista, si se puneau in lucrari cu bani cu tot.anu trecut la fel o profesoara ne-a luat un milion pentru proiect.Ne-a zis pe fata ca exista 2 metode,una usoara,una grea.Cea grea e sa ne ducem la ea sa ne dea material de la biblioteca si sa il facem,ca pe net 'nu se gaseste' chipurile (a ales special na) si cea usoara,ca sa ma exprim cum sa exprimat ea "NE ajutam reciproc " happy deci iti dai seama ca peste tot, merge cu banu, insa eu sunt intretinut de parinti, nu gasesc sa lucrez, de unde acei 2 milioane? De la parinti, daca se mai trezeste vreun natang de prof sa ii dau, ii dau al dracu ca sunt ultimu an si trebuie sa pun gheruta pe diploma de 12 clase.Uff, am scris cam multlaughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru Liviu):

Mda, cam aşa am păţit şi eu în facultate sad
5 ani de zile am tot cotizat pentru "bunăstarea" unui profesor - după care, în sfârşit, am reuşit ( până la urmă ) să scap de el...

Din păcate, tu ai nimerit "în mijlocul pădurii" - văd că e plin de uscături din-astea pe acolo laughing
Să dea Domnul să scapi de ei cu bine!

O zi frumoasă.

| Nicik a răspuns (pentru BeckhamRZM):

Tu esti prost daca unul din parintii tai ai fi profesor ti-ar placea sa zica sa ceva despre ei

| BeckhamRZM a răspuns (pentru Nicik):

Dacă părinții mei ar fi profesori, ar face cumva să învețe elevii (cum m-au învățat și pe mine și m-au educat fără să-mi fie frică de bătaie). Prostule!