| SunShine a întrebat:

Ce parere aveti despre profesorii prea naivi?

5 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Prea naivi!? Nu, daca te referi la greva, sunt doar dezorganizati si evidenta lipsa de unitate in abordarea unei probleme sociale foarte importante. De altfel este o caracteristica a romanilor in astfel de situatii sa tragem doi la dreapta trei la stanga si invers.

| Luori a răspuns:

In unele scoli/licee/facultati este nevoie si de ei.

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Pai unii sunt chiar de teaba si de aceea sunt considerati naivi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezvolta notiunea, adica vino cu niste detalii suplimentare, exemplifica, pentru ca risti sa cazi prada ironiilor si desfiintarii!

| yulian4k a răspuns:

Cred ca:
1.Sau saturat sa faca bine
2.Nu au facut bine niciodata
3.Asteapta ceva mai mult de la tine
4. Pur si simplu
5.Nu este multumit de rezultatele tale