| Dasey a întrebat:

Ce parere aveti de profesorii din Romania?

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Prea increzuti, unii dintre eihappy

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Unii sunt nebuni de-a binelea.Au niste tulburari comportamentale ciudate.Nu stiu cum au trecut de proba psihologica cand au devenit profiraised eyebrowsDeci pe bune stai si te uiti la ei si nu iti vine sa crezi ca acum 2 minute vorbea de consecintele celui de-al doilea razboi mondial si acum ne povesteste ce marfa a petrecut in club noaptea trecutaraised eyebrows
Mi-e si frica sa ma mai duc pe la ora ei ca poate povesteste de cum o face cu prietenul eiraised eyebrows
Mai sunt si profi normali.Rari dar bunihappy

| Silvia a răspuns:

Din pacate, doar jumatate[si asta e multoh go on] dintre ei isi fac treaba cum trebuie.Am ajuns la concluzia ca prea multi profesori vin la scoala doar pentru a isi primi salariul si ii doare in cot de ce intelegem noi.Insa,trebuie sa recunosc, sunt si profesori care isi dau interesul. Dar prea putini.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sunt prea prost platiti. Si unii dintre ei si-au ales gresit meseria, dar asta o vezi peste tot.

| unione a răspuns:

La asa elevi, asa profesori...

| Symona a răspuns:

Cer prea mult de la noi happy
De examplu daca te-ai duce in alta tara, spania, acolo se invata putin si fara graba, puterile se invata in clasa a 8-awinkinghappy

| Happy a răspuns:

Laso balta :I

| petronela_4556 a răspuns:

Unii sunt OKay iar altii nici nu stiu cum au ajuns sa faca astalaughing pe bune vorbesc...nu ti se pare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii cred ca fac asta doar pentru a face bani, fara niciun interes; iar altii se dedica total muncii lor in scopul dezmeticirii si luminarii scocietatii tinere. Deci exista doua feluri de profesori. Iar de aceea, nu pot sa-mi spun o parere despre ei. In general, predau bine, pe intelesul tuturor, dar alteori nu.