| LoveMadScience a întrebat:

Ce parere aveti depsre liceul Gheorghe Sincai din Bucuresti? daca sunteti elevi acolo (mai ales la filologie) va rog sa imi spuneti cum vi se par profesorii, cerintele acestora, colegii si in general liceul.astept raspuns.ms:*

Răspuns Câştigător
| xBlackPearlX a răspuns:

Este o scoala destul de buna iti recomand sa te duci acolo poate ne intalnim ca si eu tot acolo invat si am media generala in a 5 a 9.99 fff mai aveam pic sh aveam 10 crying pkat in fne hai sa rev prof/ele sunt bune de aceea toti app inv bine cei care vor mai bine zis ok cerintele sunt ca toti copii sa invete si sa vina la toate sedintele dar la fiecare ora sa fie curat in clasa si sa nu vorbim ok sper ca a meritat tot scrisul

2 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Si eu tot acolo vreau sa ma duc la profil de filologiehappy.

| YumixCupcake a răspuns:

Heey!^^ Si eu vreau sa vin tot acolo;;]
la ce profil vrei sa dai?big grin
Eu : real--> stiintele naturiihappy