| anonim_4396 a întrebat:

Cum este liceul Gheorghe Sincai (filologie)? Cum sunt profesorii?

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Buuuuuuna.
Sora mea este eleva acolo si mi-a spus ca profesorii NU sunt duri, incearca in cele mai frumoase moduri sa ii faca pe elevi sa invete constant si profesorii sunt foarte, foarte bine pregatiti.
Eu iti doresc succes si sa ai un an scolar plin de bucurii si realizari.
Te pup. happy
O zi frumoasa iti doresc. Fundita, te rooooog?
Pa. Pa. happy

6 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Am auzit ca este frumos acolo.

| Justin4427 a răspuns (pentru kzd):

Ai auzit ca este frumos parcul sau liceul?

| SimonaCristina a răspuns (pentru Justin4427):

Liceul asta este fenomenal.
Tot ce il reprezinta este minunat.
Te pup! happy

| kzd a răspuns (pentru Justin4427):

Liceul, evident

| Justin4427 a răspuns (pentru kzd):

Dar de liceul Spiru Haret stii ceva, ca am vazut ca esti foarte informat.