| adry_4721 a întrebat:

Ce parere aveti despre actorul Leonardo di Caprio? Sunteti fani a lui?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Sora mea este un fan de al lui.

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Foarte proasta, si nu, nu sunt fan. nici macar nu stiam ca ar avea fani de genul masculin. oricum, este talentat, dar atitudinea lui e nepotrivita pentru un "star". ce il costa daca se bucura pentru ca partenera lui din Titanic a fost nominalizata la Oscar? in loc de gelozie ar fi fost potrivit putin fair-play.

| babygirlmeli a răspuns:

Da, mi-au placut extrem de mult 2 filme de`ale lui : Shutter Island si Titanic. Niciodata nu m`as plictisi de filmele astea. Este, a fost si va fi un actor de nota 20 +.

| Mary Marry a răspuns:

Este un actor bun si frumos.Adica cine nu stie rolul lui din Titanic.Este o adevarata legenda. Mie imi place mult de el.

| STARRINGDiva a răspuns:

Eu sunt o fana a lui Leonardo di Caprio imi place mult de el! Isi joaca foarte bine rolurile :-)kiss:-X Rolul sau in filmul TITANIC a fost exceptional! kiss:-X Am o parere ffffff buna despre el e ffff tare si frumos :-Xkiss!