| kolcov a întrebat:

Ce parere aveti despre incatimintea Leonardo? big grin

12 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Se gasesc lucruri faine numai ca nu sunt foarte durabile

| Biby a răspuns:

Sunt multumita de ea ca imi cumpar incaltamintea doar de acolo si este foarte buna.happyNu am aruncat nici una de acolo.

| Emeraude a răspuns:

Nah, nu prea imi plac. Unele se observa ca sunt proaste dpdv calitativ de la o posta si cu toate astea, sunt scumpe. Nu se merita raportul calitate-pret pe care ei il ofera. Prefer sa merg in Aldo sau in magazine mai scumpe, dar unde sunt sigura ca nu ma voi intoarce curand de nevoie, tocmai din cauza ca incaltamintea este foarte buna happy.
Dar, ca o solutie last minute, o pereche asa, doar de-o luna sau de-o vara, merge. Aaa, si cand ai bani de dat aiurea!
Succes, pa-pa!

| Minnie a răspuns:

Eu personal sunt f multumita.Nu am aruncat pana acum nicio pereche si avem si eu si sotul meu peste 25 perechi numai de la Leonardo, si mai scumpe si mai ieftine si le avem de vreo 3 ani, de cand am inceput sa cumparam de acolo.Sunt f multumita.Pentru nunta de acolo ne-am cumparat pantofii, pentru orice ocazie, pentru munca...

| madalinutza a răspuns:

Pai.arata binehappy dar nu au calitate foarte buna laughing

| rosto a răspuns:

Mie unele mi se par si scumpe... Cat despre calitate... Ea nu prea exista.

| cornculapte a răspuns:

Era misto mai demult. Acum nu pot sa-mi gasesc nici macar o pereche de incaltari pe plac. Parca s-au tampit. Cred ca nici bunicii nu i-ar placea incaltamintea lor.

| Zamfir_2974 a răspuns:

Naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieftina, dar de slaba calitate(majoritatea).

| SeptemberSweetDisaster a răspuns:

Uneori mai gasesti si niste perechi ok. Dar de obicei, calitatea este oribila, modelele demodate si fetele foarte nepasatoare. Mi-a luat o ora ieri pana sa vina o angajata sa imi arate ceva.

Slaba calitate, uneori gasesti cate ceva care merita, dar foarte rar

| Beibiii_7454 a răspuns:

Mi se pare jalnica happy am gasit in piata ce e in Leonardo la supra-pret. nu se merita!