| deiu a întrebat:

Ce parere aveti despre adolescenta? trebuie sa fac o compunere si n-am nici cea mai mica inspiratie...help me.plsbig grin

Răspuns Câştigător
| lucianman a răspuns:

Poti lua ca exemplu viata ta, pararea mea este ca adolscenta este cea mai frumoasa perioada din viata dar in acelasi timp si cea mai dificila.Se produc foarte multe schimbari in acest timp atat fizice cat si psihice, apar noi probleme cu care nu te vei confrunta in alta perioada.Sunt foarte multe de spus, reflecteaza asupra acestei teme putin si vei gasi inspiratia necesarawinkingsper ca te-am ajutat

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Adolescenta acum este prea iesita din comun, tinerii din ziua de azi care habar nu au ce inseamna sa fii un om de treaba si nu au primit educatia necesara (majoritatea) si unii care sunt saraci si nu au nici o bucata de paine in casa sufera mai mult dar invata ceea ce e bine pentru ei.

| Vizitiul a răspuns:

N-ai idee? Nu privesti unde trebuie! Pune-ti ideile si gandurile pe foaie, prietenewinking.

| DragonFLoW a răspuns:

Incepe cu tine, incepe cu felul de adolescenta care isi face temele pe TPU, felul ei de a fi, stilul de viata. tot ce tine de tine, ai grija sa bagi si ceva argumente pozitive in ce vrei sa demonstrezi in compunerea ta sa nu para jignitor pentru tine...
Succes!

| User a răspuns:

Pai e perioada dintre copilarie si maturitate in care apar unele schimbari si problemechatterbox

| DEX a răspuns:

E naspa... abia astept sa trec de aceasta perioada... tongue

| GiuliaTamas a răspuns:

Poti sa iti iei idei de aici: http://www.referatele.com/......le-com.php

| cornelia_9446 a răspuns:

Buna
si eu am avut de facut compunere despre adolescentablushing
dar eu am facut un dialoghappy
daca vrei da-mi un mesaj cu id-u tau si ti-l scriuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi id tau

| anonimcusangerece a răspuns:

Ia stop...ti se spune deiu?sad