| DSabb a întrebat:

FUNDA! Ce parere aveti de internet, ce ati putea spune despre internet intr-o compunere?

Răspuns Câştigător
| JiTerra a răspuns:

Am avut recent aceeasi temalaughing [dar nu iti voi scrie tot ce am scris eu in compunere>.>]
Uite idei: este un mod util, rapid de a accesa inormatiile dorite. Dar este si un intermediu de indobitocire, vazand tineri care scriu astfel: acum, bv, a$A, inlocuind cifrele cu litere, c cu k, etc. Si sunt multe sit-uri inutile. [asta n-am scris da' poti pune]
Noi ama avut de comparat cititul pe net cu cititul traditional.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Poți vorbi despre avantaje și dezavantaje.

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Desi multi sunt impotriva lui, el poate fi foarte util, educativ dar si relaxant in acelasi timp. Este o carte universala, care le contine pe toate. Este folosit, mai mult sau mai putin, de toata lumea: pentru referate si cercetare, pentru serviciu sau pur si simplu pentru relaxare:muzica, jocuri...

| LolaLollita a răspuns:

Sursa de informatii- bune si rele deopotriva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta suna a tema happy

| PotatoMustDie a răspuns:

Asta imi cam miroase a tema! Dar, internetul este ca universul, infinit si plin de noi posibile descoperiri.

| MrSoapte a răspuns:

Pot spune ca este lucrul care-a distrus multe domenii si culturi, care a format multe cupluri sau familii...dar a si distrus altele! Pot spune ca este o mare de informatii, insa...nu toate sunt folosite cum trebui!

| lusinda99 a răspuns:

Internetul e ca o carte uriasa plina de informatii.

| kidabah a răspuns:

Asta suna a tema!laughing