| Tiby_7244 a întrebat:

Ce parere aveti legat de anul 2012...sunt o gramada religii care sustin ca in acest an se va intampla ceva

6 răspunsuri:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Mie una poate sa vina sfarsitu si maine... odata si odata tot trebuie sa mor

| nicky a răspuns:

Numai Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumii, doar el hotaraste data nu altcineva.

| cotzobel a răspuns:

Pai asteapta sa ajungem pana in 2012 si dupa aia ne dam cu parerea...eu una nu cred ca va fi sfarsitul lumii... poate va fi o eclipsa, un cutremur mai mare. dar sfarsitul nu cred ca o sa vin asa de devreme zic eu...si in plus indifernt ce se va intampla.de murit tot vom muri.ca murim maine sau in 2012 sau mai tarziu numai Dumnezeu stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa se faca separarea intre religii si secte.sectele impun modul lor de gindire iar religia te lasa sa alegi.asa ca 2012 depinde din ce punct de vedere il vezi:religios sau ....sectant

| amberjuly a răspuns:

Poate se intampla ceva? Daca murim n-o sa stim. Daca nu murim o sa vedem si singurihappy

| tequilla a răspuns:

Se vrea sa se ajunga la populatia globului de 500.000.000 de oameni, si poate se va forma noua ordine mondiala daca nu o sa facem nimic...si se vor schimba multe altele