| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre aplicația,, Learn Arabic" sau de aplicația Meta Language (invata araba)?

5 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Ca vrei sa devii Achmed, the dead terrorist :D
https://www.google.com/search?q=Achmed

| Alinnnnnnnnnnn a răspuns (pentru JicaContra):

laughing))))))
Intrebam de acele aplicatii, ca vreau sa învăț o limba străină mai diferită în carantină.Un hobby ceva... laughing)))))

| JicaContra a răspuns (pentru Alinnnnnnnnnnn):

Pai ar trebui sa inveti o limba utila, orice limba europeana, mai ales germana, si/sau chineza, japoneza, coreana, chiar rusa

nu stiu ce avantaje ai putea avea daca stii araba, poate sa lucrezi pentru contrainformatii anti-teroriste

| Nilsson a răspuns:

Încearcă să înveți o limbă mai utilă care îți poate aduce un job bun, cum ar fi olandeza sau limbile nordice.

| Cristina788 a răspuns:

Trebuie sa stii alfabetul întâi si dupa aia e ușor