| Nandy29 a întrebat:

Ce parere aveti despre Colegiile militare? Merita sa te inscrii sau...

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Deci ...eu consider ca fiecare colegiu este bun pentru unii si rau pentru altii.
Daca tu consideri ca ai aptitudinile necesare intrarii si rezistarii la acest colegiu atunci merita, daca nu atunci nu merita.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca esti inteligent poti avea o functie destul de buna in cadrul armatei si o sa razi in fata la dusmani cand vi acasa cu tot metalul pus in stanga umarului

| Luisa20 a răspuns:

Daca crezi ca o sa rezisti, merita big grin si daca ai media de admitre mare ca se intra cu medii destul de mari si poti sa te inscrii ca oricum ne ataca rusii laughing