| qRammstein a întrebat:

Ce parere aveti despre Cronicile Wardstone? :3

Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Este,cu siguranta, ce mai frumoasa serie de carti pe care am citit-o.E plina de mister, aventura care te tin in suspans pe tot parcursul cartilor.In doua saptamani am citit 7 dintre carti.Astept pe a 8-a.
Merita citite.

| qRammstein explică (pentru suffarstar):

Stiuu :X Acum citesc cartea a 8-a carte love struck (Cosmarul vraciului). Citesc cartile astea din vara trecuta. Am vrut sa stiu si parerea altorawinking Am citit volumele 1, 2, 3, 4 in carti numai ca 5, 6, 7, si 8 le citesc pe calculatorwinking (sunt downloadate)

| suffarstar a răspuns (pentru qRammstein):

Si va trebui sa-mi cumpar a 8-a.big grin