| Protegent a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de Automatica, Calculatoare si Electronica din Craiova? Este o facultate grea sau nu?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu orice facultate tehnica este grea, cat de grea e depinde de cat de mult intelegi si iti place domeniul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Automatica e cea mai grea

Răspuns utilizator avertizat
| Moggy a răspuns:

Si tu ce studii ai mai exact?

| Protegent explică (pentru Moggy):

Liceu la mate-info, atat.

| Moggy a răspuns (pentru Protegent):

Il intrebasem pe RxTx.
Ma rog, hai sa iti zic si opinia mea : facultatea de automatica nu este o facultate extrem de grea-in primii ani faci matematica si fizica cuantica pe rupte. Apoi din anul 3 incepe specializarea in functie de sectia unde ai fost admis. In esenta e o facultate ok, iesi cu licenta de inginer dar nu iti asigura loc de munca.