| Daniell7 a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de Automatica si Calculatoare din Bucuresti?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca orice alta facultate cu profil info. Daca stii bine matematica si detii bazele programarii o sa ti se para usor, in caz contrar o sa ai ceva de furca.

Ca orice alta facultate nu inveti nimic, ca nu asta e rolul facultatii, rolul ei e sa iti dea niste directii pe care tu le vei aprodunda pe cont propriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
daca o sa ai ambitie pana la sfarsit, atunci o sa poti sa o absolvi cu succes.
O zi buna.

| alexutza222 a răspuns:

Buna.
In primul rand, este o facultate grea si serioasa. Nu oricine poate intra si nici termina. Asta nu trebuie, in schimb sa te sperie.
Este o facultate de viitor, ca orice din domeniul calculatoarelor. Dupa ce o vei termina-daca iti doresti acest lucru- vei putea obtine un job bine platit si sigur.

| AdyColt a răspuns:

Buna.