| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de Biologie si cea de Limbi Straine? Vreau mai multe date despre acestea daca se poate. avantaje si dezavantaje.Multumesc.

1 răspuns:
| anutzzaa a răspuns:

Cu biologia poti sa lucrezi intr-un laborator, cu limbi straine poti lucra ca si translator, daca sunt limbi mai grele e si mai interesant, esti mai bine platit (japoneza, araba). Cu amandoua facultatile poti sa lucrezi in invatamant, lucru neatractiv, dupa parerea mea.