| EoFetitza a întrebat:

Ce parere aveti despre noul an scolar?

9 răspunsuri:
| danaalexa a răspuns:

Sa vina sa nu vina tot aia ehappy

| Necunoscută a răspuns:

O să fie unul dificilhappy Clasa a 8-a.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu stiu... uneori spun ca de-abia astept sa se termine scoala, dar in unele momente stau si ma gandesc cum ar fi daca nu as mai fi la scoala si ajung la impresia ca nu mi-ar place deloc. Asa ca fiecare nou an scolar il voi primi cu multa bucurie si cu noi forte pentru ca peste cativa anii nu voi mai avea parte de asta.

| Alexandra_7209 a răspuns:

Nici n-a inceput ca sa am o parere despre ellaughing

| VoiceWithin a răspuns:

Decamdata nu a inceput tongue
Of... ce as vrea si eu mai multa vacanta si mai relaxanta...
in 2 saptamani incepe scoala crying

| ZuuZaaA a răspuns:

Stai sa inceapa scoala si iti spun.Sunt foarte curioasa cum o sa fie la liceuhee hee.

| Ma username a răspuns:

Esti intr-un univers paralel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai ma? ti-e rau? NU a inceput scoalaaaaaaaaaaaaaaa! doamneeeee ce oameni

| Andrea28 a răspuns:

Abia astept sa nu inceapa laughing