| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce părere aveți despre noul an școlar?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aceeasi ca si despre anii trecuti.

| Violleta2022 a răspuns:

Abia astepti sa inceapa scoala, asa-i?
V-ati plictisit rau de atata stat degeaba, 3 luni... parca-i prea multa vacanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine ce presupune. Doar să fie parte de profesori buni.

| 1234568807 a răspuns:

Eu nu mai sunt la scoala, dar am auzit ca astia vor sa faca multe schimbari, scot tezele, semestrele etc

| SelenaTpu a răspuns:

Ce părere sa avem?
Un an școlar, la fel de varză ca toate celalalte

| Sisiwieuc9 a răspuns:

O porcărie. Din clasa VII trebuia sa alegi dintre istorie și geogra la ce sa dai teza. Acum ca profesorii nu vor fi obligați sa dea teza, ce va fi?
Dacă de ex proful de istorie nu vrea sa dea teza dar aia de geogra da? Vor da toți automat la geogra sau ce? O harababura completa.