| LilyOfTheValley a întrebat:

Ce parere aveti despre zodiacul vedic?

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Zodiac grec,zodiac mayas, zodiac aztec, zodiac vedic.Frate,ce lula mea? Nu exista niste stelute care va influenteaza dupa cum le taie traiectoria si axele pe ele.Trebuie sa fii uber-stupid ca sa crezi ca viata ti-e ghidata dupa cum vor stelele.N-o lua in nume de rau, dar horoscopul e una din cele mai profitabile inselatorii din lume, dupa mine.Pace!

| LilyOfTheValley explică:

Nu stiu ce sa zic ArbeitMachtFrei, cand eram mica nici eu nu credeam in horoscop si ce scrie despre zodii. nici nu voiam sa aud. Nu intelegeam de ce adultii ascultau horoscopul de la stiri de parca era ceva adevarat. Dar cand am citit caracteristicile zodiei mele. totul se potrivea. Si inca se potriveste (ma refer la zodiacul european desigur). Crede ma ca nici eu nu ma omor cu zodiacul maias, aztec, etc. Nu citesc horoscopul zilnic, poate doar asa daca sunt plictisita dar nu cred in ce scrie. Am intrebat pentru ca am auzit recent intr o reclama de zodiacul vedic si mi am zis ce Dumnezeu mai este si ala? Am cautat pe net dar am fost curioasa si ce parere au cei de aici.

| LilyOfTheValley explică:

Ma scuzati. Mayas*

| PrincessLuna a răspuns:

Nimic interesant