| ✿puffa✿ a întrebat:

Vreau sa stiu ce parere aveti voi despre baieti capricorn, dar daca se poate din propria experienta sau chiar a prietenilor, nu dupa cum zice zodiacul. Dau fundita, multumesckiss

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Cunosc mai multi baieti in zodia capricorn si ma inteleg f bine cu ei love struck, am avut un coleg in zodia capricorn laughing
si din cate stiu sunt foarte incapatanati laughing si se enerveaza repede, cam astea ar fi defectele tongue happy
sunt destul de sensibili si pun foarte mult suflet tongue, chiar le pasa de ceilalti happy, in general sunt buni si darnici si de incredere tongue

sa-ti zic si ceva din horoscop.
cica capricornii iubesc fetele pe care se pot baza tongue. increderea si respectul sunt foarte importante pentru ei big grin si nu le plac secretele tongue, ii plac sporturile, activitatile in ar liber cu prietenii sau doar plimbarile love struck
iubeste petrecerile si ii place sa fie intotdeauna in centrul atentie ( eu nu as zice ca le place sa fie intotdeauna in timpul atentie, parca uneori sunt mai linistiti, sunt petrecareti, dar cauta si linistehee hee ) nu e genul care sa stea prea mult cu o fata, daca vrei o relatie serioasa nu prea e de tine big grin

oricum nu cred ca-i bine sa te iei nici dupa horoscop, nici dupa ce zicem noi aici fiecare capricorn e diferit, nu cred ca conteaza foarte mult zodia, probabil toti capricornii se aseamana mai mult sau mai putin, dar asta nu inseamna ca toate vorbele astea din horoscop sunt adevarate tonguewinking

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Aer*

in centrul atentiei *

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu de exemplu sunt taur, dar mă înţeleg foarte bine cu tatăl meu, care este capricorn happy, păi ce să zic, cred că îi plac copiii, este bun, iubitor, încăpăţânat până la Cer şi înapoi rolling on the floor...

| trafikantu a răspuns:

Eu sunt capricorn: incapatanat, perseverent, om de familie, iubesc copii, nu fac casa buna cu alte incornorate ex berbec, taur, imi place apa(marea), daca am gasit persoana potrivita, raman fidel pana la moarte. defecte? cateodata infumurat cand stiu ca am dreptate la unele subiecte, incapatanarea nu e buna de multe ori, duce la mici certuri cu pers din jur, cam atat. daca mai imi aduc aminte iti mai spun happy

ceau.

| ✿puffa✿ explică:

Ar mai fi cazul sa va zic ca sunt rac?
Eu ma inteleg foarte bine cu capricornu meu.Si de multe ori mi-a dezvaluit secrete pe care si in momentul de fata le am si da, sunt sg care stiehappy
Cel mai mare defect al meu e ca din greseala fara intentii rele spun anumite secrete, dar in cazul lui nu am spus nici unuhappy...il cunosc de 5 anibig grin.Insa ciar nu stiu ce vrea, e asa de imprevizibilcrying

| TheLoveDoctor a răspuns:

Atunci de ce e fostul mai pufulik?

| TheLoveDoctor a răspuns:

Pai mai Pufulik tu ai înșelat o comoara de băiat! Sa înțeleg ca nu era tot ce cautai. sau iți place ție adrenalina probabil.

| pufulik a răspuns:

Fostul meu prieten a fost capricorn. un baiat foarte dulce.cu mult bun simt si iubitor.ma ajua mereu, se purta f frumos.imi face toate poftele.nu am mai intal un baiat asa de iubitor si bun.

| pufulik a răspuns:

Pentru ca l-am inselat de prea multe ori.si a aflat de aia. din cauza mea. el a fost prea bun cu mine...