| alexandrurap a întrebat:

Ce personaj din literatura romana se poate de incadra in orice tema de eseu?

3 răspunsuri:
| RareExperience a răspuns:

Pai depinde ce lecturi ai studiat... Daca imi spui iti pot sarpunde :p

| alexandrurap explică (pentru RareExperience):

Un personaj care sa poate fi incadrat siin tema dragostei,copilariei,tineretii, vietii, pasiunii, onoare, demnitate!

| RareExperience a răspuns (pentru alexandrurap):

Woow, pai daca incepi sa rasfoiesti manualul de romana sigur gasesti love struck eu nu am cu sa te ajut pentru ca nu sunt in aceeasi clasa cu tine happy Mult noroc!
Avand in vedere ca eu am dat un raspuns si sunt singura nu primesc fundita? love struck