| mary1990 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu ma plictisesc atunci cand ma apuc sa fac teme. Adica atunci cand ma apuc ma cuprinde o lene doamne happy

Răspuns Câştigător
| Geancarla a răspuns:

Sa incerci sa faci totul cu placere.Gandeste-te tot timpul "vai ce mult imi place sa scriu, ce frumos e sa rezolv exercitiul acesta! Am reusit sa-l fac si pe asta, hai sa vad daca pot sa-l fac pe urmatorul!"
Am zis sa INCERCI sa TE GANDESTI la asta, chiar daca e mai greu!

4 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Eu zic sa inveti ca e bine pentru viitor, mo.laughing
Asculti si tu muzica, injuri temele in timp ce le faci(Da-le dracu de matematici!)laughing

| apademasa a răspuns:

N-am idee. Si eu caut leacul.big grin

| SpecialK47 a răspuns:

Asculta muzica laughing Sau uita-te la televizor. Sau sa faci impreuna cu cineva.

| ManAndrei123 a răspuns:

Sa nu le faciwinking