| Regedesubmunte a întrebat:

Ce să fac să nu mă mai bronzez vara, am părul negru și când mă bronzez arăt cam ciudat?

2 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Buna! Aplica crema cu SPF 30 sau 50 pe fata si pe zonele expuse la soare. Gasesti la Avon unele ieftine si bune. Altele pe care le recomand sunt cremele cu SPF de la Cosmetic Plant.
Daca mergi la mare/strand/piscina si intri in apa, reaplica crema dupa ce iesi din apa, chiar daca pe el scrie ca sunt rezistente la apa.

Răspuns utilizator avertizat