| anonim_4396 a întrebat:

Ce se face in clasa a 11-a la profil mecanic?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Cred că foarte multă practică.
Și este posibil să faci și școala de șoferi la un preț redus sau chiar gratis.
Poți să te interesezi la secretariatul școlii față în față sau la telefon.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Rezistenta materialelor, fizica, chimie, matematica, tehnologie, pe langa romana, limbi straine, eductie fizica si sport.
Si bineinteles ore de practica intr-un atelier mecanic.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Scoala de soferi, taiat lemne si alte favoruri pentru maistri, ore de atelier, zile de practica in service, matematica, romana, engleza, franceza...
De fapt, s-ar putea sa ma insel, pentru ca generatia pe care o stiu eu a facut doar 4 ani, iar acum s-a revenit la schema veche, de 2+3 ani, probabil cu alta organizare.

| ReddY25 a răspuns:

Multă practică

Răspuns utilizator avertizat