| 101010 a întrebat:

Ce se face la stiinte sociale? Cate ore de matematica sunt pe saptamana si bacul din ce se da?

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

La stiinte sociale: 4 ore romana, 2 ore matematica, 2 ore fizica, 3 ore limba straina 1, 2 ore limba straina 2, 2 ore materie socio-umana, 1 ora latina, 2 ore istorie, 2 ore geografie, 1 ora biologie, 1 ora chimie, 1 ora religie/desen/sport/muzica.
Din cls a 11 vei face doar o ora de mate, de asemenea orele de materiile de la real se vor micsora.Bacul se va da la romana, engleza, istorie sau geografie(la alegere) si la alagere o materie dintre logica, psihhologie si economie(sau filozofie) parca, nu sunt sigura (logica vei face in a 9, psiho in a 10 si economie (sau filozofie ) in a 11). Mult succes!

5 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru apreciere.Mult succes la scoala!

| CossMii a răspuns:

Buna.La stiintele sociale se fac cate 4 ore pe saptamana. Bacul se da din :mate; romana; biologie; si o proba la alegere. Funda?smug

| 101010 explică:

Eu ma refer la materiile de la liceu. Cam ce contine si cate ore de mate sunt?

| 101010 explică:

N-ai pentru ce. merci si tie la fel!winking