| iuliavioleta a întrebat:

Ce se intampla daca la profil tehnologic nu iti dai atestatul?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se întâmplă nimic!
Atestatul NU este obligatoriu happy

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este destul de grav, mai degraba sa nu poti sa il dai. nu sa nu il dai ca nu vrei tu, deoarece este problema aceea de sfarsit de an care la unii este problema cu bacalaureatul adica te lasa corijent is nu poti sustine examenul de bacalaureat dar acum deh, nu iti dai atestatul il dai la toamna si tot il dai, ai facut cele 12 clase pur si simplu degeaba, nu ai terminat cu nici o specializare din cauza ca nu ai luat atestatul.

| DisturbeDd a răspuns:

Poti da bacul si fara el, insa nu mai ai diploma de specializare pe profilul facut de tine