| adyman0408 a întrebat:

Ce se face mai exact la ora de modul profil tehnologic?

Răspuns Câştigător
| asperger3 a răspuns:

Depinde de specializare, respectiv in ce clasa esti. De exemplu in clasa a IX-a aveam un modul de desen tehnic, un modul de studiul materialelor, un modul de SSM(sanatate si securitate in munca)inca unul-M3(nu mai stiu cum se chema)si unu de masurari tehnice.
Apoi aveam practica la 2 saptamani(in a 10-a am avut 2 ore pe saptamana) si faci o saptamana/2 saptamani pe semstru de practica(stric de specializare tehnician intretinere si reparatii vorbesc)

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce clasa esti si ce profil tehnologic ai.