| Petruta_Petronela_1997 a întrebat:

Ce se intampla daca nu te duci sa prezinti atestatul?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Banuiesc ca te referi la atestatul de calificare la terminarea unui liceu din care se obtine o calificare.
Se intampla ca nu obtii diploma de calificare si esti necalificat.

| missfatadelatara a răspuns:

Rămâi pe dinafară.

| GoldandSilver a răspuns:

Depinde despre ce atestat e vorba, cat de important este? Daca nu e asa important nu vad mare pierdere, dar fiecare experienta conteaza!

| adytzoi a răspuns:

Poti da mai multe detalii?

| JimJones a răspuns:

Atestatul de la liceu? Nu primesti diploma de atestare a aptitudinilor intr-un anumit domeniu si, eventual, a unei specializari (tehnician intr-un anumit domeniu etc.).